parallax background

Dom Seniora Złoty Las

O Nas


Pierwszą osobą, która z nami zamieszkała była nasza kochana Babcia Stefa. Postanowiliśmy pomyśleć również o innych starszych osobach, które chciałyby zamieszkać w Ośrodku prowadzonym przez sprawdzoną, doświadczoną, zaangażowaną emocjonalnie kadrę. To, co mówimy nowym Gościom: Od dzisiaj nie musicie martwić się więcej o prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, rachunki, urzędy, czy załatwianie innych codziennych spraw. Od te pory możecie żyć spokojnie, ciesząc się każdą kolejną chwilą życia.


Nasza działalność ukierunkowana jest głównie na zapewnienie Państwu komfortowych warunków życia w naszym obiekcie, a wykwalifikowany personel medyczny zadba o Państwa zdrowie, czystość i dobre samopoczucie. Zapewnimy Państwu szeroką gamę zabiegów terapeutycznych, animacje, zajęcia ruchowe i podstawową opiekę medyczną. Personel sprzątający oraz techniczny zadba o ład i porządek na terenie całego Ośrodka. Nasi kucharze zagwarantują smaczne posiłki, dopasowane do Państwa preferencji smakowych oraz zaleceń dietetycznych.


Naszym Seniorom organizujemy:

  • opiekę 24h
  • Bezpieczeństwo
  • Świerzą i smaczną kuchnię
  • Terapię zajęciową i ruchową
  • Imprezy okolicznościowe
  • Święta
  • Miłą, rodzinną atmosferę

Wszystko to zapewniamy w ramach podstawowej oferty.


Dzięki świetnej lokalizacji naszego Domu Seniora, położonego wśród zalesionych wzniesień Przedgórza Sowiogórskiego, zapewniamy Państwu codzienny kontakt z naturą oraz specyficzny dla tego miejsca zdrowy mikroklimat. Mieścimy się bowiem tylko 12 km od Szczawna i Jedliny Zdroju. Posiadamy duży zagospodarowany teren zielony. Organizujemy spacery , kąpiele słoneczne , zajęcia terapeutyczne w terenie.


Nasza działalność ukierunkowana jest głównie na zapewnienie Państwu komfortowych i bezpiecznych warunków życia w naszym obiekcie.


Prowadzimy smaczną, zdrową kuchnię. Wyróżnia nas dbałość o szczegóły i wyjątkowa forma.


Współpracujemy z wieloma okolicznymi instytucjami, stowarzyszeniami, fundacjami oraz organizacjami.


Zorganizujemy Państwu ciekawe spotkania, miłe zajęcia a nawet sentymentalne wycieczki krajowe i zagraniczne.


Dodatkowo, korzystając z dobrodziejstw kultury Dolnego Śląska, za dodatkową opłatą, zapewniamy naszym Pensjonariuszom ciekawe wycieczki krajoznawcze, zwiedzanie muzeów oraz niezwykłych i wyjątkowych atrakcji turystycznych: Zamek Książ , Grodno, Katedra w Świdnicy i Strzegomiu, Parki Zdrojowe Szczawna i Jedliny i wiele innych.